CHURCH LIST | ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទនៅកម្ពុជា

(L) Local Church – (P) Preaching Point – (O) Outreach

DISTRICT | តំបន់CHURCH | ក្រុមជំនុំPASTOR | គ្រូគង្វាលWORSHIPLOCATIONWEBSITE
តំបន់ភ្នំពេញ
Phnom Penh
ក្រុមជំនុំទួលគោកមេតូឌីស្ទ
Toul Kork (L)
សំ សារុន
Sam Sarun
លី ចាន់ធី
Ly Chanthy
8:30 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទភូមិច្រេស
Phoum Chress (L)
អែម ម៉េងថៃ
Em Meng Thai
8:30 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទសិរីរុងរឿង
Glory (L)
ទុន ភក្ត្រត្រា
​Tun Pheaktra
8:00 AM
ក្រុមជំនុំភ្នំពេញមេតូឌីស្ទព្រែកទល់
Prek Toal (L)
មាន ហុងលី
Mean Hongly
9:00 AM
ក្រុមជំនុំភ្នំបរិសុទ្ធ
Holy Mountain (L)
ហុង ផល្លី
Hong Phally
ឃួន ស្រីស៊ីន
Kun Srey Sin
9:00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទវេស្លី
Wesley (P)
យ៉ន ធារិន
Yon Thearin
9:00 AM
នូញ៉នពោចិនតុង
Unorn Pochntong (P)
សូត សុខជា
Hout Sokchea
មេតូឌីស្ទទន្លេទឹករស់
River of Life (P)
តំបន់សៀមរាប | ឧត្តរមានជ័យ
Siem Reap | O.Meanchey
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទសៀមរាប
Siem Reap (L)
លី សុភក្ត្រ
Ly Sopheak
ភ័ន្ដ ស្រីទៀង
Phoun SreyTieng
8:00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទហូសាណា
Hosanna (L)
សាត សុភក្រ័
Sath Sopheak
9:00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទ ខ្នារថ្មី
Khnar Thmei (P)
សុខ ម៉ាថាយ
Sok Mathay
8:30 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទ ភូមិថ្មី
Phum Thmei (P)
អ៊ុក សារ៉េត
Ouk saret
TBA
ក្រុមជំនុំផ្លូវនៃក្ដីសង្ឈឹម
Way of Hope (P)
លុន សុភី
Lun Sophy
9:19 AM
ព្រះវិហារខារាំដេអូក្រឡាញ់
Carum DeOkrolanh (L)
ផាត​ សុងវ៉ា
Phat Song Va
ព្រះវិហារបុស្សក្រឡាញ់
Bos Krolanh (P)
លី សុភក្ត្រ
Ly Sopheak
ភ័ន្ដ ស្រីទៀង
Phoun SreyTieng
ក្រុមជំនុំផ្លូវនៃក្ដីសង្ឈឹម
Way of Hope (L)
ទ្រា វិបុល
Trea Vibol
ស្វាយរៀង | ព្រៃវែង
S.Rieng | Prey Veng
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទ ភូមិត្របែក
Phum Trorbek (L)
អ៊ុក សារឿន
Ouk Sareoun
8:30 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទ ភូមិព្នៅ
Phum Phnov (L)
សុខ សុវណ្ណឌី
Sok Sovandy
9:00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទ ភូមិត្រោក
Phum Trok (L)
ព្រៀក សំអឿន
Preak SamEoun
8:00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទ ប្រស្រែមុខ
Prosrei Mokk (P)
ស៊ុន សុខុន
Sun sokhon
8:00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទ ភូមិចេក
Phum Chek (P)
មាស ចន
Meas Jonh
1:30 PM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទ ព្រៃបាសាក់
Prey Basak (P)
សំ សុផាត
Sam Sophat
1:30 PM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទ ចំបក់កោង
Chombo koung (P)
ឈឹម សុខា
chheum Sokha
8:00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទ ឬស្សីព្រៃ
Russey Prey (P)
ព្រៀក សំអឿន
Preak SamEoun
1:30 PM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទ ប្រាសាទ
Bra Sat (P)
ប៊ុន សារៀម
Bun sariem
8:00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទ ដូន លែប
Doun Leap (P)
​សាត សុភី
Sat Sophy
1;30 PM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទ ព្រៃវែង
Prey Veng (P)
ភាគ ប្រុស
Pourk Pross
8:00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទ ស្វាយរៀង
Svay Rieng (P)
អ៊ុក សារឿន
Ouk Sareoun
9:00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទ បេតអែល
Bet El (P)
លី សាឡុង
Ly Salong
8:00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទគោករកា
Kork Roka (O)
ស៊ុន សុខុន
Sun sokhon
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទ ទួលខ្ពស់
Tul Khposs (O)
​សាត សុភី
Sat Sophy
តំបន់ កំពុងចាម | ត្បូងឃ្មុំ| ក្រចេះ | មណ្ឌលគិរី
K.Cham | Kratie | Mondulkiri
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទ ក្ដីអំណរ
Joyce (L)
សេង ឌីណា
Seng Dyna
10:30 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទ វិហារធំ
Viheathom (L)
សេង ឌីណា
Seng Dyna
7:30 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទភូមិវាល
Phum Veal (L)
មាស ស៊ីថា
Meas Sitha
9:00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទ សួង
Sourng (P)
ឈួន ភារិទ្ធី
Chhoun Phearithy
9:00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទក្រចេះ
Kratie (P)
មឿន ដា
Meoun Da
ឈា លឹមត្រិច
Chea LimTrech
8:00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទ រំចេក
Romcheak (O)
អ៊ន អឿន​
Orn Eourng
8:30 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទ ពន្លឺលោកកី
Light of World (O)
ឈុង ជិនស៊ុក
Jung Jin Suk
10;00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទមណ្ឌលគិរី
Mondulkiri (O)
សាត ភោគ
Sath Phouk
លី ហួន
Ly Houn
8:30 AM
តំបន់កំំពង់ស្ពឺ | កំពង់សោម | កោះកុង
K.Speu | K.Som | K.Kong
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទ ហោរែប
Horeb (L)
ហែម សាន
Hem San
8:30 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទ ភ្នំដី
Phnom Dey (L)
សុខ ឧស្សាហ៏
Sok Usa
9:00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទ កំពង់សោម
Kampong Som (L)
ហម គីមលី
Ham Kimly
8:30 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទដើមជីវិត
Deim Chivit (L)
កែម រី
Kem Ry
10:00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទកំពង់ស្ពឺ
Kampong Speu (L)
ផា ដូហាន់
Park Dohan
9:30 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទគិរីរម្យ
Kirirom (P)
អៀម ប៊ុនធី
Eam Bunthy
8:00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទព្រៃផ្ដៅ
Prey Padoa (P)
ខឹម អេង
Khem Ang
9:00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទសង្កែជ្រុំ
Songke Chrum (P)
ម៉ី ឡៃហ័រ
Mei Lai hor
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទ ពន្លឺសាមគ្គី
Ponleu Samaki (P)
វ៉ាន ថន
Van Thon
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទបសេដ្ធ
Boseth (P)
ផា ដូហាន់
Park Dohan
2:00 PM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទប៉ែន
Pen (P)
ផា ដូហាន់
Park Dohan
7:30 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទត្រាវ
Trav (P)
គីម កាន់ជុន
Kim Kan Jun
2:00 PM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទសហសវត្សថ្មី
Saha Savathmey (P)
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទ កោះកុង
Koh Kong (P)
ហៃ ចាន់ស៊ីន
Hai Chan Sin
លៀង ផល្លា
Leang Phalla
8:00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទស្រីសំពោង
Srey Sompoung (O)
សុខ នោរ៉ា
Sok Nora
10:00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទ សន្ដិភាព
Santepheap (O)
វ៉ាន ថន
Van Thon
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទេបេថានីចំការចេក
Bathany Chamkar Cheak (O)
សុខ ឧស្សាហ៍
Sok Usa
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទ ស្មើណា
Smer Na (O)
ស៊ុំ អុល
Sum Ol
9:00 AM
បន្ទាយមានជ័យ
Banteay Meanchey
ព្រះវិហារមេតូឌីស្ទបន្ទាយមានជ័យ
Banteay Meanchey (L)
គឹម វិវឌ្ឍន៏
Kim Vivath
យឹម​​ ចាន់ធូ
Yim Chanthou
8:00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទទឹកថ្លា
Teok Thla (L)
យឹម សុធារិទ្ធិ
Yim Sothearith
8:00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទ ចង្ហា
Chang Ha (P)
ថន ហៀក
Thon Heak
8:00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទ ប៉ោយប៉ែត
Poi Peit (P)
សំ សេដ្ធា
Sam Setha
8:30 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទដីថ្មី
Dei Thmei (P)
កែវ ផាវី
Keo Phavy
9:00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទម្កាក់
Makak (P)
គឹម វិវឌ្ឍន៏
Kim Vivath
1;30 PM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទ កងវ៉ា
Kang Var (P)
ម៉ៃ សាម៉េត
Mai Sameth
11:00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទតាឡំ
Tar Lom (P)
សៀង គឹមស៊ីន
Sieng Kimsin
8:30 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទមង្គលបូរី
Mongkol Borei (P)
ឆេង វ៉ាន់ធឿន
Chheng Vanthoeun
8:00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទ បែកចាន
Beak Chan (O)
ម៉ៃ សាម៉េត
May Sameth
8:30 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទសូភី
Phum Sophy (P)
ថន ហៀក
Than Heak
11:00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទបឹងត្រស់
Boeung Tross (O)
ឆេត សារេ៉ន
Chet Saren
ញ្ញណ ឆេត
8:30 AM
តំបន់បាត់ដំបង | ប៉ៃលិន
Battambang | Pailin
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទបាត់ដំបង
Battam Bong (L)
សុខ ជាង
Sok Cheang
9:00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទដុបក្រសាំង
Dob Kro Sang (L)
សុខ ជាង
Sok Cheang
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទចំការល្មុត
Chamkalmut (P)
លឿប ចាន់រ៉ន
Leob Chanron
8:30 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទចំការសម្រោង
Chamkar Samroung (P)
នូវ ភឿន
Nov Poeun
9:00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទខ្នាចរមាស
Khnach Romeas (P)
ទែន សាងឿន
Tean Sagheoun
8:00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទព្រៃខ្ពស់
Prey Khposs (P)
ឆេត ឈួម
Chet Chhoum
12:00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទភ្នំដូនមាយ
Phnom Donmaiy (P)
ទ្រី តឿន
Trea Treoun
9:00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទស៊ីយ៉ូភក្ដី
Zion (P)
ប៊ិន អ៊ីម
Bin Imm
9:00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទទួលព្រំ
Toul Phrom (P)
ស៊ិន សេរីវុធ
Sin Sereyvuth
9:00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទបវេល
Bor Vel (O)
អ៊ន ទូច
Orn Touch
9:00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទគាស់ក្រឡ
Kas Krolor (O)
សួន ហុច
Soun Houch
8:30 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទអូរម៉ាល់
O-Mal (O)
នូវ ភឿន
Nov Pheoun
4:00 PM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទប៉ៃលិន
Pai Lin (O)
ឡុង ភក្ដី
Long Pheakdei
9:00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទភីលីព
Philip (O)
នួន សារុន
Noun Sarun
11:15 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទ ភ្នំសំពៅ
Phnom Sampov (O)
ទេស វឿត
Tess Veout
8:00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទខ្សាច់ពោយ
Khsay Poy (O)
វុធ កក្កដា
Vuth Kakada
8:00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទ តាប៉ុន
Tapon
លី ឃន
Ly Khoun
តំបន់កំពង់ធំ | ព្រះវិហារ
K.Thom | P.Vihea
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទអូក្រូច
O krouch (L)
គន់ គួន
Kung Kun
8:00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទរស្មី
Reak Smey (P)
សុខ ងួន
Sok Nguon
អ៊ឹម រឿន
Em Roeun
8:00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទសំរិត
Samrith (P)
ស្វាយ ណេង
Svay Neng
ស៊ីនឿន​ វណ្ណៈ
Sinoun Vannak
8:00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទកំពង់ធំ
Kampong Thom (P)
លុន សុខុម
Lun Sokhom
សំ ចាន់គឿន
Sam ChanKoeun
8:00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទឈូកបឹង
Chhuk Beong (O)
តាន់ ល័ក្ខតា
Tang Leakta
8:00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទច្រម៉ាស់
Chror Mas (O)
ហែម បូរ៉ា
Hem Bora
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទមានជ័យ
Mean Chey (O)
សូរ គឹមឥន្ដ
So kimEn
8:00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទសាលាវិស័យ
Salavisai (O)
សុខ ងួន
Sok Nguon
3:00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទពោសែនស្នាយ
Posan Snay (O)
សំ ចាន់គឿន
Sam ChanKerng
3:00 AM
តំបន់កណ្ដាល | តាកែវ | កំពត
Kandal | Takeo | Kampot
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទព្រែកអំពិល
Preak Ampel (L)
អ៊ុក រតនា
Ouk Rathana
ខៀវ សុផល
Khiev Sophal
8:00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទអេម៉ាញ៉ូអែល
Emmanuel (L)
ចិន សុខុម
Chen Sokhom
9:30 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទក្ដីសង្ឃឹមក្រាំងស្វាយ
Hope Krang Svay (L)
ឆោម វណ្ណនាង
Chom Vanneang
8:30 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទជើងព្រៃ
Cheang Prey (L)
ប្រាក់​ សុខខឿន
Prak Sokheoun
9:00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទសិរីល្អទ្រីនីធី
Glory Trinity (P)
ញ៊ុឹក ចំណាប់
Nhoek Chamnap
ប៊ុន​ សុជាតិ
Bun Socheat
8:30 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទអាន់ទីយ៉ូក
Antioch (P)
ខន ស្រីលី
Khorn Srey Ly
2:00 PM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទអង់ក្រសាំង
Ang Krosang (P)
ឡាយ ទិត្យា
Lay Tithja
8:00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទថ្នល់ទទឹង
Thnol Totteng (P)
កែវ​ រ៉ា
Keov Ra
គីម អ៊ីនម៉ូ
Kim Inn Moo
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទលាក់រទះ
Leak Roteas (O)
សាញ់ គឹមសៀន
Sanh KimSean
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទត្រពាំងរាំង
Tro Peangreang (O)
ឡាយ ទិត្យា
Lay Tithja
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទក្រុងស៊ីយ៉ូន
Krong Sion (O)
ម៉ែន ឆៃលី
Pen Chaily
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទតាកែវ
Takeo (O)
ហាន​ ស៊ុនជុង
Han Sung Jung
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទខ្នារទៃ
Khnar Teiy (O)
សុខ សុផល
Sok Sophal
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទលំពង់បរិសុទ្ធ
Lompong Borisot (O)
នួន ដាវី
Nun Davy
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទកំពត
Kampot (O)
សង ដុងហ្វាន់
Song Dong Hwan
ជីវិតថ្មីនៅក្នុងព្រះគ្រិស្ទ
New Life in Christ (O)
សូយ សុរីម
Soy Sokrim
ម៉ាច​ ជី
Mach Chi
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទព្រៃមាន
Prey Mean (O)
គឹម អ៊ីនម៉ូ
Kim Inn Moo
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទសិត្បូ
Sethbo (O)
តាំង សំអុល
Tang SamOl
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទពន្លឺព្រះយេស៊ូ (O)
Jesus is the light
គឹម អ៊ីនដូ
Kim Ing Do
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទស្ពានជីវិត
Spean Chivit (O)
ម៉ាច ជី
Mach Chi
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទអាប់ភើរូម
Upper Room (O)
ពៅ ភារម្យ
Pov Phearum
តំបន់កំពង់ឆ្នាំង | ពោធិ៏សាត់
K.Chhnang | Pursat
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទក្ដីសង្ឈឹមក្នុងព្រះគ្រិស្ទ
Hope in Christ (L)
ចាប់ អេន
Chap En
8:00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទសេចក្ដីពិត
Truth Church (L)
អៀន ហួន
Ean Huon
សូ ផល្លា
So Phalla
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទនិម្មិត្តកំពង់ឆ្នាំង
Vision Church (L)
ប្រាក់ វុទ្ធី
Prak Vuthy
8:30 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទត្រពាំងក្រវ៉ាន់
Tro Peangkrovan (L)
គីម ស៊ុនជុន
Kim Sungchun
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទជីវិតពេញបរិបូរណ៏
Abundant Life (P)
សាន ចាន់ស៊ីន
San Chansin
8:30 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទអាម៉ែនអូទទឹង
Amen O-totoeung (P)
លី ម៉េងលាង
Ly Mengleang
8:30 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទព្រះគុណត្អួរលំ
Grace Taourolum (P)
សេង សោភា
Seang Sophea
10:-00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទព្រះគុណបរិសុទ្ធ
Holy Grace (P)
សេង សោភា
Seang Sophea
8:30 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទទឹករស់
Living Water (P)
នៅ រុំ
Nov Rom
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទលលកស
Lolork Sor (P)
មឿន គឹមសេង
Meang Kimseng
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទព្រះគ្រីស្ទសង្រ្គោះ
Salvation of Christ (P)
ឃុន សុខហេង
Khun Sokheang
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទព្រះគុណនៃព្រះ
Grace of God (P)
ស៊ុំ ង៉ែត
Sum Nget
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទពន្លឺជីវិត
Light of Life (P)
ណែម សម្បត្ដិ
Neab Sombat
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទសិរីរុងរឿង
Glory (O)
ចែម ចិន្ដា
Cheam chenda
8:00 AM
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទកំពង់ត្រឡាច
Kampong Trorlach (O)
អ៊ុង ស៊ីម៉ុន
Ong Simon
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទទន្លេជីវិត
River of Life (O)
លី ម៉េងធី
Ly Mengthy
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទព្រៃលាក់នាង
Prey Leak Neang (O)
សួន សុភា
Soun Sophea
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទត្រពាំងអំពិល
Tro Peang Ompel (O)
កុយ តូហូ
Koy Toho
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទនិម្មិត្តអណ្ដូងឬស្សី
Visoin Andong Ruessi (O)
ប្រាក់ វុទ្ធី
Prak Vuthy
ក្រុមជំនុំមេតូឌីស្ទផ្លូវសំរាប់ជីវិត
Way for Life (O)
ខាន់ សុភាព
Kan Sopheap